פעילויות לילדים בשבת

רשת המשחקיות פעלטון עומדת לרשותכם גם בסופ"ש, עם מגוון סניפים פתוחים מלאים בפעילויות לילדים בשבת

הורים לילדים קטנים (וגם גדולים יותר) מכירים היטב את האתגרים שמציב דווקא יום שבת. מיום שאמור להיות יום מנוחה הופך שבת להיות יום שבו חייבים למצוא תעסוקה. להורים שרוצים ילדים שלא מכורים למסכים, אך גם שלא רבים ותולשים שערות זה לזה (כל הורה ממוצע...) קיימת רשת המשחקיות פעלטון העומדת לרשותכם בשבת. כאן, הילדים לא יטפסו על הקירות במובן של שעמום אלא יוכלו באמת לטפס על קירות, להיות פעילים ולהוציא אנרגיות, להתגלש, להתפלש בבריכת כדורים ולהעביר גם את יום השבת בכיף.

פעילות לילדים ומנוחה להורים

היתרון הגדול שבבילוי בפעלטון בשבת הוא האפשרות שישנה לכל אחד לבלות את השבת כפי שהוא רוצה. לילדים הגדולים יותר ישנם המתנפחים, מתקני הטיפוס, המגלשות, הטרמפולינות ובריכות הכדורים הגדולות. לקטנטנים ישנו הגימבורי הרך והנעים שמאפשר להם לשחק וליהנות אך גם לפתח את המוטוריקה הגסה שלהם. להורים ישנה הקפיטריה בה יוכלו לשבת ולשתות קפה בכיף. זוהי הזדמנות נהדרת של אמהות - חברות (וגם אבות כמובן) להפגש ולהשלים פערים. והנוער או המתבגרים? הם זוכרים כמה כיף היה להם בפעלטון כשהיו קטנים יותר (עד גיל 9) אבל עכשיו בזכות הפעלטון הבית עומד כולו לרשותם למסיבת השבת שהם מתכננים (הורים- כדאי לתאם עמדות...)

 

מידע על פעילויות משחקיות וג'ימבורי לילדים של פעלטון

פעלטון בשבת - גם ימי הולדת

מלבד בילוי משפחתי בפעלטון בשבת, המקום מצוין גם לערוך בו ימי הולדת. רוצים לערוך יום הולדת לכל הגן אך חסים על ביתכם? בפעלטון יכילו גם כמות גדולה של ילדים ויספקו להם הנאה אמיתית לכמה שעות.


אז בפעם הבאה, כשאתם לא יודעים מה התכניות ליום שבת הקרוב, זכרו כי רשת המשחקיות פעלטון תשמח לארח אתכם באחד מסניפיה הפזורים בכל הארץ.

 

פעילויות יום הולדת לילדים של פעלטון

מועדון לקוחות פעלטון
הצטרפו למועדון החברים של רשת המשחקיות ותיהנו ממבצעים, הטבות, משחקים והפתעות נוספות...

הקמת משחקיות ליזמים ועסקים

הקלק/י כאן למידע נוסף