לקוחות יקרים ,

מוזמנים לבילוי מהנה ובטוח !

לשעות פעילות סניפי הרשת לחץ/י כאן 


מחבקים את מפוני הדרום והצפון  - כניסה ב-20 ש"ח 

תקף לתושבים מאזורים שפונו לפי הנחיית המדינה מבתיהם.

מאחלים לימים טובים ושקטים

 

 

פעילויות בחופשת לידה

משעמם לך בחופשת הלידה? רשת משחקיות פעלטון מזמינה אותך ואת תינוקך ליהנות משלל פעילויות בחופשת הלידה

חופשת הלידה הגיעה, ואת מוצאת את עצמך עסוקה מבוקר ועד לילה. הטיפול בתינוק, ההנקה וההאכלה, המקלחות והניסיון להשכיב אותו לישון מזכירים יותר עבודה במשרה מלאה מאשר "חופשה". בתקופה זו את צריכה כבר להתחיל לשים לב לקצב ההתפתחות של התינוק ולנקוט פעולות מעשיות כדי להקל עליו או אפילו להאיץ את ההתפתחויות.
החדשות המעודדות הן שיש מגוון רחב של פעילויות בחופשת לידה, כאשר חלקן הגדול מרוכז במקום אחד - רשת המשחקיות פעלטון.

ההנחה: כן חשוב לבצע פעילויות עם התינוקות

יש הורים שחוששים להוציא את התינוק שלהם מפתח הבית בשבועות הראשונים של חייו, וזה לגיטימי בהחלט: החום הישראלי אינו מקל על התינוקות, כשהסיכון שהתינוק יידבק בווירוסים ובמחלות במפגש עם אנשים במקומות סגורים קיים בהחלט (רק בשלב מאוחר יותר מתפתחת המערכת החיסונית שלו). יחד עם זאת, לאחר פרק זמן מסוים - הנתון לשיקול דעתה של האם ותלוי גם בהתפתחות התינוק - כן צריך לחשוב על פעילויות בחופשת לידה.


יש כיום היצע רחב של פעילויות שיכולות להתאים לחופשת הלידה, כאשר מכנה משותף הוא שהן נערכות בנוכחות ההורים והתינוקות גם יחד. הפעילויות הללו תורמות בצורה ישירה להורים ולתינוקות, כאשר ההורים מקבלים כלים מעשיים לגידולו התקין ולחינוכו של התינוק. הפעילויות מאפשרות להורים ולתינוקות להעביר זמן איכות יחדיו, מה שאינו מפתיע על רקע מימד החוויה העצום המאפיין אותן.

אז איך מתחילים?

פעלטון הוא המקום שבו תמצאי את הפעילויות האידיאליות עבורך ועבור תינוקך. זוהי רשת משחקיות בעלת 24 סניפים בפריסה ארצית, משחקיות משני סוגים: "פעלטון אקטיב" ו"פעלולי". המשחקיות מהוות מרכז יוצא מגדר הרגיל לבילוי ולפנאי, עם פעילויות מגוונות המוצעות לתינוקות מגיל הלידה ועד לילדים בני תשע.
חשוב להזכיר בהקשר הזה גם את המותג "פעלטון+", שבמסגרתו נערכים מפגשים חוייתיים ומועילים (מוסיקה-טון או התפתחו-טון), ניתן להורה ייעוץ ומוצעת סביבת פעילות חמה ותומכת.

מועדון לקוחות פעלטון
הצטרפו למועדון החברים של רשת המשחקיות ותיהנו ממבצעים, הטבות, משחקים והפתעות נוספות...

הקמת משחקיות ליזמים ועסקים

הקלק/י כאן למידע נוסף