לקוחות יקרים ,

מוזמנים לבילוי מהנה ובטוח !

לשעות פעילות סניפי הרשת לחץ/י כאן 


מחבקים את מפוני הדרום והצפון  - כניסה ב-20 ש"ח 

תקף לתושבים מאזורים שפונו לפי הנחיית המדינה מבתיהם.

מאחלים לימים טובים ושקטים

 

 

פעילויות לתינוקות

רשת משחקיות פעלטון מזמינה אתכם לפעילויות משותפות עם ילדכם הכוללת גם פעילויות לתינוקות מהרגע הראשון

אין ספק שתסכימו איתנו אם נאמר כי הורות לתינוקות מביאה עמה אחריות רבה. לא מדובר רק באחריות לבריאותו הגופנית של הילד כי אם גם לרווחתו הנפשית ולפיתוח כישוריו וכן חשיפתו לגירויים שיקדמו אותו באופן מיטבי. איך ניתן לקדם את התינוק באופן נכון, מדורג ומותאם? ניתן לעשות זאת באמצעות פעילויות לתינוקות שמותאמות לגיל וזאת, בשילוב כיף והנאה. להלן נסביר היכן ניתן למצוא פעילויות מעשירות ואיכותיות וכן מה ניתן למצוא בהן ומה זה תורם מלבד שפע של כיף והנאה.

מגוון פעילויות ברשת המשחקיות פעלטון

היכן תוכלו למצוא מגוון רחב של פעילויות לתינוק? אם גם אתם שואלים את עצמכם בדיוק שאלה זאת, לרשת משחקיות פעלטון יש את התשובה המצוינת לכך. רשת המשחקיות פרוסה בכל רחבי הארץ, וניתן לקיים בה פעילויות לפעוטות וכן פעילויות משולבות עם ההורים בסביבה נעימה, בטוחה, ידידותית ועם הרבה אטרקציות וגירויים חיוביים ובונים.


הפעילויות יכולות לקדם את הסקרנות, לספק גירויים של צליל, צבע, צורות וכן גם פעילויות פיזיות שמחזקות את השרירים ומפתחות את היכולת לאחוז, לזחול, לתפוס דברים וכן הלאה. לאילו גילאים תוכלו למצוא פעילויות מיוחדות לתינוקות, ברשת פעלטון? ישם מפגשי פעילות לתינוקות כבר מגיל לידה. הפעילות מומלצת עד לגילאי חצי שנה.

פעילות איכותית ומעשירה

כאשר מחפשים פעילות לתינוקות חשוב להפריד בין פעילות חד פעמית, נחמדה ככל שתהיה לבין פעילויות מתמשכות, מפגשים שיוצרים רצף של למידה, העשרה וכיף. פעילות איכותית צריכה להיות לא ארוכה מדי אך גם לא קצרה מדי. פעילות איכותית תכיל תכנים המדברים אל התינוקות למשל שימוש בכלי נגינה, שירים לפעוטות, משחקים של תנועה, הצגות. כך חושפים את התינוק לעולם עשיר של צבעים ודמויות. חשוב, כמובן, שהכל יתבצע בפיקוח של מדריכים מקצועיים ומנוסים.

מועדון לקוחות פעלטון
הצטרפו למועדון החברים של רשת המשחקיות ותיהנו ממבצעים, הטבות, משחקים והפתעות נוספות...

הקמת משחקיות ליזמים ועסקים

הקלק/י כאן למידע נוסף