לקוחות יקרים ,

מוזמנים לבילוי מהנה ובטוח !

לשעות פעילות סניפי הרשת לחץ/י כאן 


מחבקים את מפוני הדרום והצפון  - כניסה ב-20 ש"ח 

תקף לתושבים מאזורים שפונו לפי הנחיית המדינה מבתיהם.

מאחלים לימים טובים ושקטים

 

 

מתקנים לילדים

רשת משחקיות פעלטון מפעילה סניפים בפריסה ארצית עם מגוון רחב של מתקנים לילדים

כל ילד אוהב מפעם לפעם להתרוצץ, להשתעשע, לשחק לבד או עם חברים. במילים אחרות, כל ילד אוהב לטפס על מתקנים, להתגלש במגלשות, לדמיין כי הוא לרגע אחד הופך לפיראט וברגע שאחר מכן הוא הופך לסופר מן או לנסיכה שנמצאת על מגדל או בארמון. ומה חשוב להורים האחראים לוודא? כל מה שהם צריכים לעשות זה לבדוק דבר פשוט אך חיוני - שהילדים משתעשעים במתקנים בטיחותיים. היכן תוכלו למצוא מגוון רחב של מתקנים לילדים, בטיחותיים, מהנים וגם מופלאים? ברשת המשחקיות הארצית פעלטון מגוון רחב של מתקנים, למגוון גדול מאוד של ילדים וקבוצות גיל.

שעשועים ועולם של דמיון לילדים

אילו מתקני ילדים תוכלו למצוא ברשת משחקיות פעלטון? בין היתר, תוכלו למצוא מתקנים לפעוטות קטנים, שעדיין על הרצפה זוחלים. תוכלו למצוא מתקנים מעולים לילדים שכבר עושים את צעדיהם הראשונים. בנוסף, מחכים לכם גם מתקנים מצוינים לילדים שמסוגלים להתרוצץ ללא כל קושי ומחפשים למעשה אתגרים של ממש. רוצים להכיר לילדים שלכם מתקנים המותאמים בדיוק לגילם? רוצים לאפשר להם להתנסות בפעילויות שמפתחות את הדמיון, את היצירתיות, את המוטוריקה? רוצים להוציא אותם מהבית, מתוך מסכי המחשב או הטלפון? לפגוש ילדים בני גילם ולהשתעשע? רשת משחקיות פעלטון - המקום המושלם לפעוטות ולילדים!

חוויות נפלאות ובטיחותיות

רשת משחקיות פעלטון הינה למעשה רשת של מתחמי ג'ימבורי לילדים, עם מגוון מתקנים לילדים ופעילויות שחלקן מתאימות גם במשותף - פעילויות הורה ילד. בכל משחקיה מגוון גדול מאוד של מתקנים וישנה אפשרות להזמין את המתחם גם לאירועים ולימי הולדת נפלאים. המקום פועל גם באמצע השבוע וגם בסופי שבוע ומציע אטרקציות וחוויות נפלאות ובטיחותיות. כשיש זמן פנוי ורוצים תעסוקה איכותית, כשרוצים לבלות עם הילדים או לאפשר להם להשתעשע - פעלטון, זה המקום.

מועדון לקוחות פעלטון
הצטרפו למועדון החברים של רשת המשחקיות ותיהנו ממבצעים, הטבות, משחקים והפתעות נוספות...

הקמת משחקיות ליזמים ועסקים

הקלק/י כאן למידע נוסף