לקוחות יקרים , 

החל מ-1.7.22 כל סניפי הרשת 

פתוחים משעה 09:30 בבוקר 

חופשה נעימה :)

 

 

חזון וערכי החברה

החזון של פעלטון הוא ליצור סביבת חיים פעילה יותר המעניקה חווית הצלחה, העצמה והנאה לילדים ומבוגרים כאחד.

אנחנו מאמינים שסביבת חיים יומיומית אקטיבית יותר, חווייתית יותר וידידותית יותר משפיעה לטובה על איכות חיינו הכללית, תורמת לחיזוק היכולת הקוגניטיבית והפיסית שלנו, משפרת את הדימוי העצמי ולא פחות חשוב: הופכת אותנו למאושרים יותר

מתוך גישה זו, אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים ושירותים תחת קורת גג אחת, בתחומי הפנאי, בידור, חינוך ופעילות גופנית אשר הופכים את סביבת החיים היומיומית לאקטיבית ומעשירה יותר. פיתוח המוצרים שלנו מבוסס קודם כל על הרצון להעניק חוויה חיובית ובריאה לכל מי שמתנסה בהם, זאת בהתאם לגיל וליכולת האישית. חוויה של הצלחה, סיפוק, עניין ושמחה.
כל פעילות החברה מתבצעת בהתאם למוטו זה, החל מעיצוב וייצור מתקני הפעילות והעזרים השונים וכמובן בפעילות ברשת המשחקיות הארצית.

  

ערכי החברה

  

יצירתיות וחדשנות

אנחנו מאמינים כי בכדי לאפשר לקהל לקוחותינו את מגוון המוצרים והשירותים הטוב ביותר, עלינו לחדש, להפתיע ולהתפתח באופן מתמיד. אנחנו מעסיקים צוותי פיתוח ייחודיים אשר שוקדים על פיתוח מוצרים מקוריים לשוק הישראלי, על הבאת החידושים האחרונים בתחום מחו"ל ועל הרחבה מתמדת של מגוון הפתרונות המוצעים ללקוח. לא סתם "בתנועה מתמדת" זה הסלוגן שלנו...

המשחקיות שלנו נמצאות בתהליך שיפור ושדרוג שוטף בהתאם לצרכי הקהל ולפיתוחים האחרונים בתחום.

  

מקצוענות באיכות ובשירות

הרעיונות היצירתיים שלנו נתמכים במערכת ייצור מקצועית וותיקה עם מעל 20 שנות ניסיון בתחום ואלה יחד מתורגמים לקשת רחבה של מוצרים, פתרונות ושירותים איכותיים המותאמים באופן מקסימאלי לצרכי הלקוח. רובם של המוצרים והמתקנים מיוצרים במפעל החברה בארץ תוך פיקוח צמוד, שימוש בחומרי גלם איכותיים וללא פשרות. כחברה המובילה בשוק בתחום ומתוך תפיסת שותפות אמיתית, אנו רואים חשיבות בליווי עסקי מקצועי כולל של כל לקוח ולקוח.

 

 

משפחתיות ואכפתיות

פעלטון הינה חברה משפחתית במקורה, דור שני לעיסוק בתחום התנועה החווייתית, פעילות גופנית וקידום אורח חיים בריא. ברבות השנים צמחה והתרחבה החברה אך אנו עדיין מקפידים לשמור על  תחושת משפחתיות, שותפות, אכפתיות ויחס האישי - הן באקלים הארגוני שלנו והן בגישתנו ללקוחות. חשוב לנו להכיר לעומק את הצרכים של לקוחותינו ולייצר עבורם את המענה המתאים להם בדיוק.

גם במשחקיות שלנו אנו מקפידים על אווירה משפחתית, מגנה ותומכת. הכול בנוי סביב הילד תוך מתן תשומת לב מירבית והתייחסות מכבדת בגובה העיניים.

 

 

שמחת חיים

בכל העשייה העסקית שלנו, אנו לא שוכחים לא לקחת את עצמנו יותר מדי ברצינות... כל המוצרים והשירותים שלנו עשויים באהבה גדולה ועטופים בחיוך וקריצה. הבחירה בצבעוניות החזקה של המתקנים, ההפתעות הקטנות שבכל מוצר, הדגש על חווייתיות מתמשכת - כל אלה עוזרים לנו להוסיף עבורכם את התבלין הכי חשוב בחיים: הנאה צרופה.

במשחקיות כמובן, ההנאה היא בילט אין במוצר. הרי מעבר לערך המוסף, שבפיתוח היכולות המוטוריות והקוגניטיביות, הילדים באים פשוט להנות. ואת זה, אנו מבטיחים, הם מקבלים ובגדול. 

 

 

החיבור בין החזון והערכים שלנו מקבל ביטוי בכל אחד ואחד ממוצרינו ובמערך השירותים הכולל שאנו מציעים ללקוחותינו.  אנו שואפים להתחדשות תמידית, לשיפור מתמשך והרחבת מגוון הפתרונות שלנו, לשדרוג החוויה של הצרכנים ובקיצור - אנחנו מאמינים בתנועה מתמדת בכל המישורים. וגם מיישמים זאת.

  

  

מועדון לקוחות פעלטון
הצטרפו למועדון החברים של רשת המשחקיות ותיהנו ממבצעים, הטבות, משחקים והפתעות נוספות...

הקמת משחקיות ליזמים ועסקים

הקלק/י כאן למידע נוסף