לקוחות יקרים , 

לשעות פעילות הסניפים בחג פורים לחצ/י כאן 

 

פעלטון+

הורים יקרים, ברוכים הבאים לפעלטון+

רשת משחקיות פעלטון, מזמינה אותך ואת תינוקך למגוון פעילויות חוויתיות והעשרתיות, קבלת ייעוץ פרטי ובילוי עם תינוקכן באווירה נוחה ומרגיעה במשחקיות הפעלטון אשר ממוקמות בקניונים המובילים.

ידוע לנו כי ההורות מביאה עמה התמודדויות, דילמות ושאלות לא מעטות ואנו נשמח להעניק לך תשובות, ידע וכלים מעשיים בתחומים שונים ומגוונים.

 

סוגי המפגשים:

 

מפגשי מוסיקה-טון בפעלטון+

 

פעילות מוזיקלית של 45 דקות המותאמים לתינוקות מגילאי חצי שנה עד שנה+. המפגשים מפתחים את הקשר בין ההורה והפעוט תוך יצירת חוויות חיוביות משותפות. המפגש עשיר בגירויים צבעוניים נעימים ומעניינים ומקנה להורים כלים פשוטים לפיתוח השפה, הדמיון והיכולת המוטורית של הפעוטות.

במפגשים, נשיר, נרקוד ונשחק יחד, נשמע סיפורים קצרים עם טעם של עוד ונכיר עולם מרגש של חוויות ראשונות.


הפעילויות מועברות ע"י צוות מדריכים מקצועי ומנוסה.

 

המפגשים כוללים,שירי ילדות אהובים, סיפורונים, משחקי שיר ותנועה, הצגת בובות יד ודקלומים.

 

מפגשי התפתחו-טון בפעלטון+

 

פעילות התפתחותית של 45 דקות המותאמים לתינוקות מגילאי לידה עד 6 חודשים. המפגשים הינם זמן איכות משמעותי שכולו חוויה והנאה משותפת לך ולתינוקך. במפגשים נלווה את תינוקך לאורך המסע המרתק של ההתפתחות ואתכם ההורים בתפקיד המשמעותי, האינטנסיבי והמורכב ביותר שלנו, ההורות.
במהלך המפגשים תקבלו כלים פרקטיים להתנהלות היומיות עם התינוק, נשלב הרצאות שונות התואמות את גילו ואת השלב ההתפתחותי בו נמצא התינוק ונבין ביחד איך ליצור הורות אפקטיבית. תפגשו עם אמהות ותינוקות אשר נמצאים באותו שלב התפתחותי כמו התינוק שלכן ותגלו שהן חוות ומרגישות בדיוק כמוכן.

 

 

במפגשים ניצור בסיס טוב, נכון ובטוח להמשך ההתפתחות. נבין את חשיבות הקניית הביטחון לך ולתינוקך בחודשי חייו הראשונים. נבין מהן הסיבות לבכי הראשוני ונלמד מהי ההתנהלות ההורית הנכונה בשלב זה וכיצד היא משתנה בהתאם להתפתחותו של התינוק.

 

בין הנושאים בהם נעסוק: מענה לכאבי הגזים, שכיבה נינוחה על הבטן, הרמת הראש, התהפכויות, זחילה, יצרת הרגלי שינה נכונים, הנקה, מוצץ, מעבר למוצקים. וסוגיות נוספות שמטרידות אותנו בהתנהלות היומיומית. במפגשים נוודא כי אכן כל השלבים ההתפתחותיים מתרחשים כהלכה, ונלמד מהי ההתנהלות ההורית הנכונה בשלב זה וכיצד היא שונה מחודשי החיים הראשונים, נלמד איך ליצור תקשורת עם התינוק, עצמאות מול פינוק, יצירת סדר יום, מעבר למוצקים והקניית הרגלים נכונים וטובים שישרתו את התינוק בהמשך דרכו.

 


 

 
חוגגים יום הולדת שמח עם טוני וטון במשחקיית בפעלטון!
מועדון לקוחות פעלטון
הצטרפו למועדון החברים של רשת המשחקיות ותיהנו ממבצעים, הטבות, משחקים והפתעות נוספות...

הקמת משחקיות ליזמים ועסקים

הקלק/י כאן למידע נוסף