סדנאות בחופשת לידה

במקום להשתעמם בבית, בואי לסניפי פעלטון עם תינוקך והשתתפי באחת מהסדנאות בחופשת לידה המוצעות במיוחד בשבילך

חופשת הלידה היא תקופה מרגשת, אבל גם כזו שהיא הכל חוץ מפשוטה. האם והאב הטריים צריכים להיות סביב הילד שלהם ימים ולילות, לדאוג שהוא יקבל את מה שהוא צריך - בעיקר הנקה או אוכל - ולהיות מוכנים לקום בעקבות כל בכי או חוסר נוחות מצד התינוק. כבר במהלך תקופה זו מומלץ להתחיל לחשוב על יציאה מהבית, כאשר סדנאות שונות המיועדות להורים ולתינוקות גם יחד מציעות שורה ארוכה של יתרונות.

כל הסיבות להירשם לסדנא

סדנאות בחופשת לידה מומלצות לכל הורה או משפחה באשר הם. הדבר הראשון שהסדנאות האלו מציעות הוא שבירה של השגרה. פתאום יש פעילות שאפשר לצפות ולה ולהתכונן לקראתה, כזו שכוללת גם יציאה מהבית, מפגש עם הורים אחרים ועוד. כל אלה תורמים מאד לגידולו של הילד, למשל העובדה שהוא מתחיל לפתח בשלב מסוים קשרים חברתיים ולומד להכיר בני אדם מלבד משפחתו.


היתרון המשמעותי ביותר של סדנאות בחופשות לידה הוא הכלים המרובים שההורים יכולים לקבל באמצעותן. הסדנאות מעניקות ידע בביצוע פעולות שונות עם הילדים, למשל עיסויי תינוקות או טיפול בגזים שהם מנת חלקם של כל התינוקות. הסדנאות יכולות לשים דגש על פיתוח הקשר שבין ההורים לתינוקם, לסייע בהתמודדות עם ההיבטים הרגשיים של המצב המשפחתי החדש ועוד.

מהם היתרונות של פעלטון?

פעלטון הוא הרבה יותר ממקום שבו ניתן לערוך סדנאות בחופשת הלידה. זוהי רשת משחקיות משני סוגים - "פעלטון אקטיב" או "פעלולי" - אשר פועלת בכ-25 קניונים ברחבי מדינת ישראל. במשחקיות מוצעות פעילויות רבות לילדים ולתינוקות, החל מגיל הלידה ועד גיל תשע. ניתן למצוא בהם הפעלות ומתקנים המשפרים שלל פרמטרים אצל התינוק, דוגמת המוטוריקה הגסה והעדינה שלו.


במסגרת "פעלטון+" נערכים מפגשים משני סוגים עיקריים: מפגשי מוסיקה-טון ומפגשי התפתחו-טון, המציעים שלל פעילויות ויתרונות להורים ולתינוקות גם יחד.

מועדון לקוחות פעלטון
הצטרפו למועדון החברים של רשת המשחקיות ותיהנו ממבצעים, הטבות, משחקים והפתעות נוספות...

הקמת משחקיות ליזמים ועסקים

הקלק/י כאן למידע נוסף