לקוחות יקרים , 

לשעות פעילות הסניפים בחג פורים לחצ/י כאן 

 

פעילויות לילדים בקניונים

הקניון הוא בהחלט מקום המתאים גם לילדים. רשת משחקיות פעלטון מציעה פעילויות לילדים בקניונים השונים הפזורים ברחבי הארץ

החיפוש אחר פעילויות לילדים מאחד בין הורים שונים, בלי קשר לרצונות שלהם או לגיל של הילד שלהם. המקום שרבים בוחרים בו הוא הקניון, ולא קשה להבין מדוע. הקניון מציע שורה ארוכה של אטרקציות, חנויות שבהן ניתן לרכוש פריטים לתינוק, אווירה תוססת, מיזוג אוויר (יתרון משמעותי בקיץ הישראלי הלוהט) וגם היצע רחב של פעילויות. כך, למשל, תוכלו להיתקל מדי פעם בסדנאות המיועדות להורים ולילדים גם יחד, במופעים של מיטב אמני הבידור, בדוכנים ובשלל הפתעות אחרות.


אלא שניתן לקחת את החוויה מספר צעדים נוספים קדימה. אם בוחרים בקניון שנמצאת בו אחת מבין 24 המשחקיות של פעלטון, הרי שהתינוק ובני המשפחה שלו צפויים ליהנות אפילו יותר.

 

מה תמצאו במתחמי המשחקים של פעלטון?

פעלטון הוא המקום המומלץ ביותר להגיע אליו עם הילדים או התינוקות הצעירים. כשבוחנים את היצע האטרקציות בכל מתחם שכזה, לא קשה להבין מדוע. רשת המשחקיות נחשבת לגדולה ולמובילה בישראל בתחומה, כאשר היא מפעילה שני סוגים של משחקיות: "פעלטון אקטיב" ו"פעלולי". המשחקיות מהוות מרכז מהשורה הראשונה של בילוי, בידור ופנאי, עם אטרקציות מגוונות המתאימות לטווח רחב של גילאים: החל מגיל הלידה ועד סביבות גיל תשע. יש כאן מתקני משחקים וג'ימבורי, יחד עם פעילויות המיועדות להורים ולתינוקות גם יחד - למשל, מפגשי מוסיקה-טון או התפתחו-טון המועברים תחת המותג "פעלטון+".


פעילויות לילדים בקניונים במסגרת מתחמי פעלטון מציעה הרבה מאד יתרונות עבור ההורים והילדים גם יחד. הן מסייעות מאד לגידול ולהתפתחות התקינה של הילד, עם פיתוח יכולות דוגמת קואורדינציה, מוטוריקה גסה ועדינה או כישורים חברתיים. הילד נמצא בסביבה של בני גילו, ולכן לומד משהו על קשרים אנושיים. הפעילויות מאפשרות לילדים לעמוד בהצלחה באתגרים, מה שמשפר את תחושת המסוגלות האישית שלהם ומעלה את הבטחון העצמי שלהם.

מועדון לקוחות פעלטון
הצטרפו למועדון החברים של רשת המשחקיות ותיהנו ממבצעים, הטבות, משחקים והפתעות נוספות...

הקמת משחקיות ליזמים ועסקים

הקלק/י כאן למידע נוסף