סדנאות לתינוקות

בסניפי משחקיות פעלטון תוכלו להשתתף בסדנאות לתינוקות המעניקות להורים מגוון כלים להתמודד עם הטיפול והגידול בתינוק

כל הורה צריך להשקיע בחינוך ובסיוע להתפתחות של התינוק שלו. אין הרבה כלים הנחשבים ליעילים יותר במובן הזה מאשר סדנאות התינוקות למיניהן. אלו הן סדנאות שהתינוק והוריו מגיעים אליהן למשך מספר שעות, או אפילו מפגשים ספורים. כל אחד מהצדדים לומד הרבה מאד דברים, כאשר היתרון הוא שהכל נעשה בצורה כיפית ומאתגרת.

שורה ארוכה של אפשרויות

סדנאות לתינוקות מכניסות אותנו לתוך עולם רחב ועשיר באפשרויות, אך עם מכנה משותף אחד: הסדנאות תורמות לתינוקות ולהורים באותה מידה. ניתן למצוא סדנאות שבמסגרתן מקבלים ההורים כלים לטיפול בילד בשבועות או בחודשים הראשונים לחייו (למשל, עיסוי או טיפול בכאבי בטן), סדנאות העובדות על התקשורת בין ההורים לבין התינוק שלהם, סדנאות בעלות פן בריאותי שיכול להיות מציל חיים (לדוגמה, החייאת תינוקות), סדנאות שהדגש בהן הוא על החוויה ועל הפעילות המהנה של ההורה וילדו (סדנת ריקודים) - והרשימה עוד ארוכה.


ההיצע הרחב של הסדנאות מביא לכך שכל הורה יוכל למצוא את הסדנאות שמדברות יותר אליו ושמתאימות יותר לשלב שהתינוק נמצא בו או לאתגרים שהמשפחה מתמודדת איתם.

הפתרונות של פעלטון

פעלטון היא רשת משחקיות המשמשת פתרון נפלא למחפשים סדנאות לתינוקות, יחד עם פעילויות נקודתיות מהנות. ברשת תמצאו מגוון מתחמי משחקים לילדים משני סוגים - "פעלטון אקטיב" ו"פעלולי" - הפזורים ביותר מעשרים קניונים בכל רחבי הארץ. במתחמים אלה תמצאו הפעלות, פעילויות, אטרקציות וסדנאות המיועדות לטווח רחב של גילאים, החל מתינוקות ועד לילדים בני תשע. הלימוד במשחקיות הוא חווייתי ועובד על פיתוח הילד ועל העצמתו, על שיפור המוטוריקה העדינה והגסה, על פיתוח מיומנויות חברתיות ועוד.


ברשת המשחקיות של פעלטון מוצעת גם פעילות המיועדת לאמהות ולתינוקות גם יחד, וזאת תחת המותג "פעלטון+": מפגשי מוסיקה-טון, מפגשי התפתחו-טון ועוד. הפעילויות מציעות כלים חשובים להורים, התנסויות חיוניות לילדים והרבה מאד הנאה לכל המעורבים.

מועדון לקוחות פעלטון
הצטרפו למועדון החברים של רשת המשחקיות ותיהנו ממבצעים, הטבות, משחקים והפתעות נוספות...

הקמת משחקיות ליזמים ועסקים

הקלק/י כאן למידע נוסף