חוגים לתינוקות

חוגים לתינוקות ושאר פעילויות חווייתיות תוכלו למצוא בכל אחד מסניפי רשת משחקיות פעלטון

הורים רבים בישראל רושמים את הילד שלהם לחוג מאתגר כלשהו בשלב מסוים. אלא שאותו "שלב מסוים" יכול להיות גם תקופת החיים הראשונה של התינוק. בשנים האחרונות אנחנו רואים ביקוש הולך וגובר לחוגים לתינוקות, שיכולים לקחת חלקים משמעותיים בגידול הילד ובהתפתחותו תוך הענקת כלים מועילים וחשובים מאד להורים. במאמר הבא תקראו על היתרונות של חוגי תינוקות ותקבלו המלצה על מקום שאליו מומלץ לפנות לצרכים אלה.

אז למה להירשם לחוגים לתינוקות?

חוגים לתינוקות מהווים, כאמור, חלק בלתי נפרד מהגידול התקין של הילד. המדובר הוא בשורה ארוכה של חוגים פוטנציאליים הנערכים, מן הסתם, בנוכחות ההורה או ההורים יחד עם תינוקם. במסגרת החוגים ניתן ללמוד הרבה מאד דברים על גידול הילד, תוך התנסות שלו ואיתו בפעולות המהוות חלק מההתפתחות הרצויה שלו.


בחוגים לתינוקות הדגש איננו לא על רק על למידה אלא גם על הפן החווייתי, כאשר מדובר בפעילות מהנה עבור כל המעורבים שתורמת לשיפור ולחיזוק הקשר בין ההורים לתינוקות. אין הרבה הגדרות מובהקות יותר למונח "זמן איכות".

המקום היחידי שאתם צריכים להגיע אליו

רשת המשחקיות פעלטון לוקחת את כל היתרונות של חוגים ופעילויות עם התינוקות מספר צעדים קדימה. זוהי רשת משחקיות המתפעלת מתחמי משחקים משני סוגים ("פעלטון אקטיב" ו"פעלולי") ב-25 קניונים בישראל, מהצפון ועד לדרום. בכל משחקיה נערכות פעילויות של בילוי או פנאי, עם דגש על לימוד ועל העצמת הילד: החל ממתקני ג'ימבורי ועד לאותם חוגים וסדנאות נקודתיים.


יש לציין בהקשר הזה את המותג "פעלטון+", המציע פעילויות מגוונות לאמהות ולתינוקות גם יחד. יש מפגשים ממספר סוגים, למשל מוסיקה-טון שבמסגרתה נערכת פעילות מוסיקלית בת 45 דקות הכולל שירה, ריקודים, משחק, שמיעת סיפורים ועוד. פעילות התפתחותית מומלצת אחרת היא התפתחו-טון, במסגרתה נערכים מפגשים המעניקים להורים כלים מעשיים, הרצאות בתחומים רלוונטיים לגידול הילד ולטיפול בו, יצירת קשר עם הורים ועם תינוקות אחרים ועוד.

מועדון לקוחות פעלטון
הצטרפו למועדון החברים של רשת המשחקיות ותיהנו ממבצעים, הטבות, משחקים והפתעות נוספות...

הקמת משחקיות ליזמים ועסקים

הקלק/י כאן למידע נוסף