מתקני אתגר לילדים

רוצים לאתגר את ילדכם? בואו איתם לאחד מסניפי משחקיות פעלטון ותיהנו משלל מתקני אתגר לילדים

אנו, כהורים, יודעים כי חשוב לספק לילדים תעסוקה ואתגרים כדי שיוכלו לפתח את עצמם וכדי לשכלל את כישוריהם. כאשר מעניקים לילד אתגרים שונים הוא לומד לפתור בעיות ולהתגבר על מכשלים. אבל אסור לטעות - אתגרים לא צריכים להיות קשים מדי, כדי שלא יהיו מקור לתסכול, כעס ואכזבה. איך תאתגרו את הילדים ותאפשרו להם להתפתח תוך כדי חוויה מהנה ונעימה? בקרו ברשת משחקיות פעלטון ובה תמצאו מתקני אתגר לילדים בטווח רחב מאוד של גילאים. ההנאה מובטחת!

מתקנים מותאמי גיל

לא כל מתקן אתגר לילדים שיתאים לילד בן שנתיים או שלוש יתאים בתור מתקן לילד בן חמש או שבע. חשוב, אם כן, להבין שרשת רשת פעלטון המקצועית, שמפעילה הרבה מאוד סניפים בכל רחבי הארץ, מספקת מתקנים לבני כל הגילאים. במקום יש מתקנים שיספקו אתגר לפעוטות הקטנים ביותר, עם אפשרות לפעילות משותפת של ההורים ביחד עם הילדים הקטנטנים. בנוסף, יש גם מתקנים עבור ילדים בגיל הגן או ראשית בית הספר היסודי. ויש גם מתקנים שיספקו אתגר לילדים יחסית גדולים, בגילאי שבע, שמונה או תשע שנים.

אווירה בטוחה, שמחה וידידותית

מה בדיוק התועלת הטמונה בכל אותם מתקני האתגר לילדים? ניתן להצביע על מגוון רחב של תועלות ויתרונות. ראשית, הפעילות במתקנים מאפשרת לילד להוציא מרץ ואנרגיה באופן בונה וחיובי. הילד לומד כדי לשתף פעולה ולהתחלק עם ילדים אחרים, דבר חשוב מאוד בפני עצמו. בנוסף, הילד לומד להפעיל נכון את השרירים, הוא מחזק את הגוף, משפר מוטוריקה עדינה וגסה. ישנם פעילויות לשיפור הדמיון, יש פעילויות שמתאימות גם לימי הולדת שנערכים במקום והכל - באווירה שמחה, עליזה, בטוחה וידידותית. בזכות הפריסה הרחבה של רשת משחקיות פעלטון, תמצאו בקלות משחקיה הסמוכה למקום מגוריכם.

 

מועדון לקוחות פעלטון
הצטרפו למועדון החברים של רשת המשחקיות ותיהנו ממבצעים, הטבות, משחקים והפתעות נוספות...

הקמת משחקיות ליזמים ועסקים

הקלק/י כאן למידע נוסף