חוגים בחופשת לידה

מחפשת לשבור שגרה ולקחת חלק בחוגים בחופשת הלידה? משחקיות פעלטון מציעה לך ולתינוקך אפשרויות רבות להעשרה והתפתחות

לוח הזמנים של ההורים בחופשת הלידה נראה אמנם ריק מפעילויות, עד שמבינים במה כרוך גידול התינוק בשלב הזה של חייו. האמהות והאבות צפויים לעמוד על הרגליים יום ולילה, תוך שהם מבצעים סביב השעון פעולות דוגמת האכלה או הנקה, החלפת חיתולים, רחיצת התינוק וגם הרגעה שלו כשמגיע הבכי הבלתי נמנע, כמובן. אלא שחופשת הלידה יכולה להיות פתח להרבה מאד התחלות חדשות, תוך הענקת כלים מועילים להורים הטריים. חוגים בחופשת לידה מציעים את זה בדיוק.

חוגים והתרומה שלהם להתפתחות התינוקות

ניתן למצוא וריאציות שונות של חוגים במהלך חופשת הלידה, המתמקדים בהיבטים שונים של גידול התינוק. המכנה המשותף, עם זאת, הוא אחד: החוגים האלה מומלצים מאד להורים הטריים. הסיבה העיקרית נוגעת לכלים ולידע המוענקים במסגרת החוגים האלה, המסייעים בגידולו התקין של התינוק. בין החוגים המוצעים כיום לתינוקות בשלבים מסוימים של הגדילה שלהם ניתן למנות יוגה, רפלקסולוגיה, פלדנקרייז ועוד.


החוגים האלה מציעים הרבה מאד מעלות חברתיות להורים וגם לתינוקות, שיכולים לפתח באמצעותם את הקשרים הראשונים שלהם. ההורים נתקלים בהורים אחרים הנמצאים באותו מצב בדיוק, מה שמהווה פתח להחלפה של טיפים מועילים, מילות עידוד או אפילו טלפונים.

 

קיראו גם על הפעלות לימי הולדת עם הצוות של פעלטון והילד יחייך כל השבוע

פעלטון: הרבה יותר מחוגים בחופשת לידה

פעלטון הוא המקום שאליו תרצו להגיע עם התינוק שלכם במהלך חופשת הלידה. זוהי רשת משחקיות משני סוגים - "פעלטון אקטיב" ו"פעלולי" - ותמצאו אותה ביותר מ-20 קניונים בכל רחבי מדינת ישראל. במשחקיות מוצעים מתקנים, פעילויות וחוגים שונים, עם היבט חווייתי וגם מעצים עבור הילד והורים.


יש לציין בנוסף לכך את המותג "פעלטון+", שבמסגרתו נערכים מפגשים מהנים במיוחד בשם "מוסיקה-טון" או "התפתחו-טון". אלו הן פעילויות התפתחותיות המתאימות לתינוקות, המבוססות על הענקת כלים מעשיים להורים לקראת המשך הדרך.

מועדון לקוחות פעלטון
הצטרפו למועדון החברים של רשת המשחקיות ותיהנו ממבצעים, הטבות, משחקים והפתעות נוספות...

הקמת משחקיות ליזמים ועסקים

הקלק/י כאן למידע נוסף