אודות רשת משחקיות פעלטון

רשת משחקיות פעלטון הוקמה בשנת 2006 והיא הגדולה והמובילה בישראל עם 30 משחקיות בפריסה ארצית.

משחקיות פעלטון מהוות מרכז בילוי ופנאי המציע מרחב פעילות מאתגר, מעשיר ומוגן עם אינספור הפעלות ואטרקציות חווייתיות לילדים בגילאים שונים.  

 

בשבילנו בפעלטון, משחקיות זה לא משחק ילדים. זהו פרוייקט חיים!

 

 

אנו מאמינים כי ישנה חשיבות רבה לאופן הלמידה וההתפתחות המוטורית של הילד וכי ניתן באמצעות מרחב פעילות מזמין ותומך, לחזק את היכולות המוטוריות והקוגניטיביות של כל ילד ולתרום לבטחונו העצמי. השהייה במשחקיות פעלטון, מאפשרת לילדים ללמוד באופן חווייתי במיוחד. ההפעלות והמתקנים במשחקיה מעודדים פעילות גופנית, מובילים לשיפור המוטוריקה הגסה והעדינה, שיפור מיומנויות חברתיות, התנסות חיובית באתגרים, התגברות על מכשולים ועוד ועוד. כל אלה תורמים כמובן להערכה העצמית של הילד, מחזקים את בטחונו העצמי והופכים אותו לילד מאושר ושמח יותר.

 

תחושות ההנאה, האושר ושמחת החיים מצטרפות לשלל החוויות החיוביות שהילד חווה - הכול תוך כדי משחק!

 

השהות במשחקיות פעלטון מאפשרות גם להורים להוריד הילוך, להשתחרר מלחצי היום-יום ולבלות זמן איכות משותף עם ילדיהם. יש מספיק מרחב לפעילות של 'ביחד' כמו גם מקום להיות קצת 'לחוד' (תוך אפשרות להשגחה צמודה של ההורים מפינת הקפיטריה...).

 

מתוך תפיסה זו, פעלטון משקיעה רבות בייצור, פיתוח ותכנון משחקיות מתקדמות וחדשניות תוך שאיפה לשיפור מתמיד ושיתופי פעולה עם יועצים מקצועיים בתחום התפתחות הילד. החברה מקימה ומתחזקת את המשחקיות והמתקנים ליצירת חוויית הנאה חיובית ככל הניתן תוך הקפדה מקסימאלית על איכות ובטיחות.

 

 

 

 

מועדון לקוחות פעלטון
הצטרפו למועדון החברים של רשת המשחקיות ותיהנו ממבצעים, הטבות, משחקים והפתעות נוספות...

הקמת משחקיות ליזמים ועסקים

הקלק/י כאן למידע נוסף