אודות פעלטון

חברת פעלטון בע"מ נוסדה בשנת 1989 ומאז הינה המובילה בתחומה בארץ ופורצת דרך בתכנון, עיצוב ויצור מרחבי משחק לילדים.

 

מפעל חברת פעלטון עובד לפי תקן 9001:2015 ISO, ומייצר לפי תקני מכון התקנים המחמירים ובעלי היתרים לבניית ותחזוקת מתקנים לפי תקן 1498. המפעל ממוקם באזור תעשיה צפוני אור עקיבא.

 

מבין תחומי ההתמחות שלנו: משחקיות רבי מרחב, משחקיות ג'ימבורי, מתחמי טרמפולינות, מתחמי נינג'ה, מתקני משחק, ציוד ספורט מגוון, ציוד פארה רפואי, חדרי סנוזלן ועוד.

מוצרינו תורמים רבות לפיתוח היכולות המוטוריות של הילדים, פיתוח הקורדינציה והיציבות במרחב ועוד.

 

הרעיון העומד בבסיס פיתוח המוצרים ומערך השירותים שלנו הוא כי סביבת חיים אקטיבית יותר, המעודדת תנועה ומשופעת בהתנסויות חיוביות, משפיעה לטובה על איכות חיינו הכללית, תורמת לחיזוק היכולת הקוגניטיבית והפיסית שלנו, משפרת את הדימוי העצמי ולא פחות חשוב: הופכת אותנו למאושרים יותר.

 

ברבות השנים צמחנו והתרחבנו וכיום לחברה מספר חטיבות פעילות עיקריות:

ש.ת. פעלטון בע"מ

תכנון וייצור משחקיות ג'ימבורי ורבי מרחב

החברה מתמחה בעיצוב, תכנון וייצור משחקיות ג'ימבורי בקומה אחת ומשחקיות רבי קומות, פארקי טרמפולינות, מתחמי נינג'ה ועוד. המוצרים והמתקנים הינם מעודדי תנועה ופעילות בהתאם לגיל הילדים ולצרכם. 

כמו כן החברה מייצרת מוצרים נוספים בתחומים הבאים : לוחות פעילות חינוכיים לילדים, מתקני ספורט ונופש פעיל, מוצרים פרה רפואיים, משחקי חשיבה אתגריים, מרחבי פעילות לילדים, מתקני משחק לגני שעשועים ועוד.

 

ציוד לגני ילדים ומוסדות חינוך

החברה מתמחה ביצור ושיווק ציוד לגני ילדים, עיצוב מעונות יום ומוסדות חינוך. חברת פעלטון מעצבת ריהוט לגני ילדים, ומעצבת עיצוב פנים של כל חלל הגן ומעונות היום. החברה מייצרת את הריהוט בחומרים איכותיים ומתקדמים, בצבעוניות הנבחרת על ידי הלקוח והמעצבים.

 

חדרי גריה / סנוזלן

חברת ש.ת. פעלטון מתמחה בייצור חדרי סנוזלן (חדרי גרייה חושיים) לבנים ושחורים.

שיטת סנוזלן הומצאה בהולנד בשנות ה-70 ופותחה עם השנים ככלי טיפולי בעבור מטופלים בכל הגילאים עם לקויות התפתחותיות, עצביות וכן לקויות מורכבות כגון: מחלות נפש שונות, דמנציה, לקות אינטלקטואלית ותופעות "על הספקטרום" האוטיסטי.

 

חדר סנוזלן הינו מרחב טיפולי המאפשר למטפל לייצר איזון בין רגיעה לעוררות פעילות המטופל.

המטרה בטיפול בחדר סנוזלן היא ליצור תחושת נינוחות על ידי גריית החושים בתוך אווירה שלווה ונעימה.

 

חדר הסנוזלן - המוכר גם בשם "החדר הלבן" מכיל בתוכו אלמנטים לבנים ומשלב בתוכו אמצעים אלקטרוניים אינטראקטיביים מהרמה הגבוהה ביותר הקיימת, אשר מגרים את חושיהם של המטופלים ויוצרים תגובה ו\או עוררות.

 

החדר עצמו משמש כאמצעי טיפול התורם להעצמת כל אחד מחמשת החושים באופן אישי ע"י שימוש בעמודי בועות, מקרני אור, לוחות קיר אינטראקטיביים, מפלי אורות, מזרון מים מחומם ומרגיע, תאורת אווירה מותאמת אישית, מוזיקה מרגיעה ועוד... המופעלים ממערכת בקרה ושליטה מרכזית וכן ממערכת שליטה אישית הנמצאת בידי המטפל והמטופל בכל זמן נתון

 

חברת פעלטון המייצרת ובונה חדרי סנוזלן הינה נציגתה הבלעדית של חברת אקספריה אינוביישנס (Experia Innovations) בישראל. בהיותה חברה בריטית וקפדנית, אקספריה אינוביישנס מפתחת ומתאימה מוצרים וציוד ייחודי בעבור קהל היעד הישראלי ובהתאמות המיוחדות הנדרשות בעבור הילדים והאנשים הנזקקים לציוד זה. 

 

מתקני משחק

מחלקת מתקני החוץ פועלת בכל רחבי הארץ, עיקר עבודתה מול עיריות, מועצות אזוריות, מועצות מקומיות, קבלנים וקניינים.
מחלקה זו הוקמה בהמשך לחזון החברה לעודד ולעלות את נושא הפעילות, הספורט והכושר, הקואורדינציה שמושגת על ידי תיאום עצבי-שרירי בין החושים לבין פעולה שרירית מתוכננת, חשיבת הילד תוך שימוש במתקנים שישלבו את כל תכונות אלה במתקן אחד, כמו כן ובחשיבות עליונה התייחסות לבעלי צרכים מיוחדים והאפשרות לשילוב כל המשתתפים יחד ללא הבדל במתקנים שלנו.
כמו כן התחשבות בהורים בעלי מוגבלויות בליווי הילדים בגן המשחקים.

 

 

רשת משחקיות פעלטון הארצית

 

רשת המשחקיות הינה החברה המובילה בישראל בתחום של מתחמי משחק לילדים, מתחמי ג'ימבורי, רבי מרחב, פארקי טרמפולינות, מתחמי ניג'ה ועוד ב-30 קניונים בפריסה ארצית.

המשחקיות מציעות מרחב פעילות מאתגר, מעשיר ומגוון עם אינספור הפעלות ואטרקציות חווייתיות לילדים, החל מגיל לידה.

 

משחקיות פעלטון מאפשרות לימוד חווייתי, מפתח ומעצים לילדים - תוך כדי משחק.

ההפעלות והמתקנים במשחקיות מעודדים פעילות גופנית ומובילים לשיפור המוטוריקה הגסה והעדינה, שיפור מיומנויות חברתיות, התנסות חיובית באתגרים, התגברות על מכשולים ועוד ועוד. כל אלה תורמים כמובן להערכה העצמית של הילד, מחזקים את בטחונו העצמי והופכים אותו לילד מאושר ושמח יותר. פשוט כך.

 

רשת המשחקיות מפעילה גם חגיגות ימי הולדת מגוונים ומהנים במיוחד וכן, מתקיימות בהן פעילות חינמית להורים ופעוטות.

 

במשחקיות פעלטון, ניתן גם ליהנות מפעילות לאמהות ותינוקות תחת המותג "פעלטון+", המלווה את ההורים והתינוקות כבר מהשלב הראשון ולחגוג יום הולדת לילדיכם עם טוני וטון במגוון רחב של אפשרויות ובשלל פעילויות.

 

 

מקצוענות, איכות וחדשנות הם שם המשחק בפעלטון!