שירותים ופתרונות

הקמת פינות פעילות למוסדות ציבוריים, מתנ"סים וגני ילדים, מוצרים ייחודיים בתחום הפרה-רפואי, ציוד העשרה ולמידה פעילה,

הקמת משחקיות, פארקי שעשועים, מתקני חצר, פיתוח וייצור מוצרים ייחודיים בהתאמה אישית ועוד ועוד.

 

פתרונות למוסדות ציבור וחינוך

לחברת פעלטון ניסיון של שנים בתכנון וייצור פתרונות ושירותים היוצרים סביבה פעילה ובטוחה לילדים ובני נוער ומעשירים את שעות הפנאי שלהם,

עבור בתי ספר, מתנס"ים, גני ילדים, מרכזים קהילתיים, אולמות ספורט אזוריים, בריכות ציבוריות ועוד.

 

אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות בתחום, החל מפינות פעילות, ציוד ספורט וכושר, ריהוט, גני משחקים, פארקי שעשועים, אביזרים משלימים ועד לייצור מוצרים ע"פ דרישה.

המוצרים שלנו עומדים בתקני משרד החינוך ומכון התקנים הישראלי ומותאמים לשימוש בטוח של ילדים ופעוטות.

 

פתרונות ומוצרים בתחום הפרה-רפואי

פעלטון מתמחה מזה שנים בפיתוח, ייצור ושיווק ציוד ועזרים בתחומי הריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה ושיקום.

כחברה המובילה בשוק זה, אנו שמים דגש על פיתוח מוצרים חדשניים, הקפדה על אמינות ובטיחות, התאמה מקסימאלית לצרכי הלקוח והבטחת חוויית שימוש חיובית ביותר. תהליך פיתוח המוצרים בתחום מלווה בייעוץ ושיתוף פעולה עם רופאים ואנשי מקצוע בתחום תוך מעקב גם אחר המגמות המקצועיות החדשניות בעולם. בקטלוג: ציוד פרה רפואי, ציוד נופש פעיל.

 

פתרונות לפעילות העשרה ופיתוח החשיבה

חלק חשוב בעשייה שלנו הינו פיתוח משחקים והפעלות אשר מפתחים מיומנויות חשיבה, יצירתיות והפעלת הדימיון וכן את שיפור היכולות בתחום המוטוריקה העדינה ומיומנויות ספורטיביות בקרב ילדים.

 

החלק הכי טוב בכל הסיפור הוא שהמתקנים והמוצרים שלנו מאפשרים לילדים לפתח ולשפר את היכולות הקוגניטיביות והמוטוריות שלהם באמצעות משחק, כיף והנאה גדולה.

דוגמאות מהקטלוג: משחקי חשיבה

 

משחקיות ופינות פעילות במרכזים מסחריים וקניונים

לאורך השנים צברנו ידע וניסיון רב בהקמת משחקיות ומתחמי פעילות לילדים באופן שיתאים לצרכים, לשטח ולתקציב העומד לרשות הלקוח: החל מעמדות פעילות, קירות פעילות, מתחמים פעילים קטנים, מתקני רב מרחב בקומות, ועד מיני משחקיות ומשחקיות ענק.

 

אנו מתמחים גם בהפעלת ותחזוק המתחמים הפעילים של רשת המשחקיות עבור לקוחותינו, תוך שת"פ עסקי הדוק הן עם הנהלת הקניון והן עם החנויות השונות, במטרה להגביר את תנועת הלקוחות למרכז ולהעשיר את חווית הבילוי שלהם בו.

לרשימת הסניפים ופרטים נוספים לחצ/י כאן >

 

תכנון ועיצוב סביבה פעילה

ניתן להפוך כל סביבה לסביבה פעילה - בקלות. אנו מתמחים בפיתוח, הקמה והסבה של מתחמי פעילות לילדים תוך התאמה אישית לצרכי הלקוח עבור בתי חולים ומרכזים רפואיים, בתי מלון, מרכזים מסחריים, מוסדות חינוך, מרכזים קהילתיים ולקוחות פרטיים. אנו מנוסים גם בהקמת מתחמים עבור אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים על כל המשתמע מכך.

 

תהליך התכנון והייצור נעשה תוך דגש מיוחד על אפיון צרכי הילד בסביבת הפעילות והשקעת משאבים רבים בפיתוח האלמנטים, בחירת החומרים ועיצוב המוצרים - כל זאת על מנת להצליח ליצור סביבת משחק יצירתית, מאתגרת, מעשירה, נעימה ובטוחה. 

 

 

מתקני חוץ

מחלקת מתקני החוץ פועלת בכל רחבי הארץ, עיקר עבודתה מול עיריות, מועצות אזוריות, מועצות מקומיות, קבלנים וקניינים.
מחלקה זו הוקמה בהמשך לחזון החברה לעודד ולעלות את נושא הפעילות, הספורט והכושר, הקואורדינציה שמושגת על ידי תיאום עצבי-שרירי בין החושים לבין פעולה שרירית מתוכננת, חשיבת הילד תוך שימוש במתקנים שישלבו את כל תכונות אלה במתקן אחד, כמו כן ובחשיבות עליונה התייחסות לבעלי צרכים מיוחדים והאפשרות לשילוב כל המשתתפים יחד ללא הבדל במתקנים שלנו.
כמו כן התחשבות בהורים בעלי מוגבלויות בליווי הילדים בגן המשחקים.