החזון של פעלטון

החזון של חברת פעלטון ליצור סביבת חיים פעילה יותר המעניקה חווית הצלחה, העצמה והנאה לילדים ומבוגרים כאחד. במשחקיות פעלטון אנו יוצרים סביבה זו.

אנחנו העובדים בחברת פעלטון מאמינים שסביבת חיים יומיומית אקטיבית יותר, חווייתית יותר וידידותית יותר משפיעה לטובה על איכות חיינו הכללית, תורמת לחיזוק היכולת הקוגניטיבית והפיסית שלנו, משפרת את הדימוי העצמי ולא פחות חשוב: הופכת אותנו למאושרים יותר.

 

לכן, חברת פעלטון המייצרת מוצרים למשחקיות ומוסדות חינוך , מאמינה  במגוון רחב של מוצרים ושירותים תחת קורת גג אחת, בתחומי הפנאי, בידור, חינוך ופעילות גופנית אשר הופכים את סביבת החיים היומיומית לכזו בדיוק. פיתוח המוצרים שלנו מבוסס קודם כל על הרצון להעניק חוויה חיובית ובריאה לכל מי שמתנסה בהם, זאת בהתאם לגיל וליכולת האישית. חוויה של הצלחה, סיפוק, עניין ושמחה.
כל פעילות פעלטון מתבצעת בהתאם למוטו זה, החל מעיצוב וייצור מתקני פעילות למשחקיות, ומשחקיות ג'ימבורי, דרך הפעילות ברשת המשחקיות ועד להפקות האירועים הפעילים בשטח.

 

ערכי החברה

  

יצירתיות וחדשנות

אנחנו בחברת פעלטון מאמינים כי בכדי לאפשר לקהל לקוחותינו את מגוון המוצרים והשירותים הטוב ביותר, עלינו לחדש, להפתיע ולהתפתח באופן מתמיד. חברת פעלטון המייצרת מוצרים למשחקיות ומתחמי ג'ימבורי מעסיקה צוותי פיתוח ייחודיים אשר שוקדים על פיתוח מוצרים מקוריים לשוק הישראלי, על הבאת החידושים האחרונים בתחום מחו"ל ועל הרחבה מתמדת של מגוון הפתרונות המוצעים ללקוח. לא סתם "בתנועה מתמדת" זה הסלוגן שלנו...

  

מקצוענות באיכות ובשירות

הרעיונות היצירתיים שלנו נתמכים במערכת ייצור מקצועית וותיקה עם מעל 20 שנות ניסיון בתחום בניית משחקיות ג'ימבורי ואלה יחד מתורגמים לקשת רחבה של מוצרים, פתרונות ושירותים איכותיים המותאמים באופן מקסימאלי לצרכי הלקוח. רובם של המוצרים והמתקנים מיוצרים במפעל החברה בארץ תוך פיקוח צמוד, שימוש בחומרי גלם איכותיים וללא פשרות. כחברה המובילה בשוק בתחום ומתוך תפיסת שותפות אמיתית, אנו רואים חשיבות בליווי עסקי מקצועי כולל של כל לקוח ולקוח.

 

משפחתיות ואכפתיות

פעלטון הינה חברה משפחתית במקורה, דור שני לעיסוק בתחום התנועה החווייתית, פעילות גופנית וקידום אורח חיים בריא., הבונה משחקיות ג'ימבורי ברחבי הארץ. ברבות השנים צמחה והתרחבה החברה אך אנו עדיין מקפידים לשמור על  תחושת משפחתיות, שותפות, אכפתיות ויחס האישי - הן באקלים הארגוני שלנו והן בגישתנו ללקוחות. חשוב לנו להכיר לעומק את הצרכים של לקוחותינו ולייצר עבורם את המענה המתאים להם בדיוק.

 

שמחת חיים

בכל העשייה העסקית הרצינית שלנו, אנו לא שוכחים לא לקחת את עצמנו יותר מדי ברצינות... כל המוצרים והשירותים שלנו עשויים באהבה גדולה ועטופים בחיוך וקריצה. הבחירה בצבעוניות החזקה של המתקנים, ההפתעות הקטנות שבכל מוצר, הדגש על חווייתיות מתמשכת - כל אלה עוזרים לנו להוסיף עבורכם את התבלין הכי חשוב בחיים: הנאה צרופה.

 

 

החיבור בין החזון והערכים שלנו מקבל ביטוי בכל אחד ואחד ממוצרינו ובמערך השירותים הכולל שאנו מציעים ללקוחותינו.  אנו שואפים להתחדשות תמידית, לשיפור מתמשך והרחבת מגוון הפתרונות שלנו, לשדרוג החוויה של הצרכנים ובקיצור - אנחנו מאמינים בתנועה מתמדת בכל הרבדים. וגם מיישמים זאת.